29-09-2021 16:23

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe to jedna z najlepszych możliwości aby zacząć trenować ! 

Studio Be Better na Teofilowie to nie tylko miejsce na treningi personalne i terapie manualną, ale również zajęcia grupowe. 

Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 12 osób, uczęszczają na nie  zarówno Panie jak i Panowie. Podczas spotkań skupiamy się poprawie kondycji, siły i zakresów ruchowych. 

Na zajęciach pracujemy głownie z masą własnego ciała oraz odważnikami kulowymi - Kettlebell, ale również pojawiają się elementy CrossFit:

- sled (sanki obciążeniowe)
- kółka gimnastyczne 
- sztangi 
- drążki
- TRX
- boxy 

Zajęcia są programowane w taki sposób , aby każda osoba była wstanie w nich uczestniczyć. Ponieważ przedział wiekowy na zajęciach wacha sie od 8 do 60 lat, każde ćwiczenie można skalować czy progresować.

Co to znaczy ?? 

Jeżeli na zajęciach pojawi się ćwiczenie, którego nie jesteśmy w stanie wykonać. Trener od razu może zaproponować jego łatwiejszą  wersje, tak aby cel treningowy został zachowany.  Działa to również w drugą stronę. Jeżeli dany element treningu wydaje Ci się za prosty, wystarczy skonsultować to z trenerem a on napewno znajdzie Ci zadowalającą wersje ćwiczenia :) 

Co zyskam na takich zajęciach ? 

Zajęcia grupowe to przede wszystkim ludzie, których łączy wspólna pasja i dążenie do bycia lepszym. Myślę, że nie ma nic lepszego jak grupa ludzi, która wspólnie wspiera sie i pokonują trudy treningu. 
Poza dążeniem do poprawy formy oraz samopoczucia, tworzymy zgrany zespół - community. Nowe znajomości na lata, wspólne spotkanie (również te poza salą treningową) i większa wiara w samego siebie.

Podobno najtrudniej jest zacząć !!! 

To prawda ! Każdy zmaga się z niepewnością czy lękiem przed nieznanym. Nie znasz osób, które chodzą na zajęcia, boisz sie wyśmiania, bo nie będziesz umiał/ umiała wykonywać danego ćwiczenia poprawnie oraz wiele innych obawa. 
Uwierz  mi, że nasza grupa to najlepsi ludzie jakich znam, przyjmujemy każdego z otwartymi ramionami a jak już raz spróbujesz to będziesz chciał/ chciała wracać codziennie. Gwarantuję Ci że po zajęciach wyjdziesz z przysłowiowym ,,bananem" na twarzy. 

Nie czekaj na nic ! Przychodź, sprawdzaj a przekonasz sie że zajęcia grupowe jest to idealny sposób aby poprawić swoją formę, nabrać pewności siebie i poznać niesamowitych ludzi, którzy zarażą Cię swoją pasją do sportu !! Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00, oraz we wtorki i czwartki o godzinie 20:00.

Jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszam do kontaktu

  

Loading