Masaż w Łodzi   
 

Masaż w Łodzi jest dobry rozwiązaniem dla osoby szukającej chwili relaksu i odprężania, bądź borykającymi się z bólami.

Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe kręgosłupa, kończyn, głowy, spięte mięśnie, ograniczony zakres ruchu, bądź też inny dyskomfort – zapraszam do kontaktu

Przebieg wizyty 

Przebieg wizyty wygląda następująco: 
zaczynam zawsze od wywiadu z pacjentem, następnie przechodzę do testów diagnostycznych. Po zdiagnozowaniu przyczyny bólu/ dysfunkcji jestem w stanie dobrać odpowiednią formę terapii

fizjoterapia Bałuty Łódź masaż 
masaż Teofilów Bałuty fizjoterapia
masaż łódź Bałuty Teofilów

Dostępne zabiegi

-terapia punktów spustowych jest techniką która wykorzystuje różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. Celem terapii jest uwolnienie się od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych.

-Poizometryczna relaksacja mięśni (PIR) jest techniką rozciągania tkanek miękkich, którą wykorzystuje się w stanach wzmożmżonych napięć mięśniowych i przykurczów

-masaż tkanek głebokich jest to forma terapii tkanek miękkich, mająca na celu przywrócenie równowagi w głębszych warstwach tkanki łącznej i mięśniach poprzez likwidowanie napięć i restrykcji w układzie mięśniowo-powięziowym.

-Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe jest to forma terapii w fizjoterapii, polegająca na rozluźnianiu mięśniowo – powięziowym, która polega na manipulacji tkanek miękkich.

-masaż leczniczy zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami

-masaż sportowy jest to skuteczny sposób na niektóre kontuzje i utrzymanie dobrej formy w przypadku osób aktywnie uprawiających sport. Masaż sportowy wspomaga także organizm przed wysiłkiem fizycznym, w jego trakcie i po uprawianiu sportu.

-masaż relaksacyjny jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego.

-bańki chińskie ich stawianie ma na celu poprawienie krążenia w określonych miejscach na cele. Podobnie jak w przypadku baniek akupunkturowych przy masażu wykorzystuje się techniki znane z akupunktury i akupresury.

-Rehabilitacja po urazach/ operacjach czyli usprawnianie i powrót do pełnej sprawności po wyżej wymienionych zabiegach. 

Opcje masażu 

- masaż w studio  160 zł/ h 
- masaż z dojadem do domu 160 zł/h + koszt dojazdu 
- masaż dla firm 160zł/ h 

Czas trwania wizyty uzgadniany przy umawianiu spotkania.

Loading