Trening Personalny Łódź Bałuty 

Trening Personalny Łódź Bałuty jest to najlepsze rozwiązanie dla osoby, która chce zacząć prace nad swoim ciałem, zdrowiem czy też zmienić swoje nawyki dnia codziennego. 

Na treningu personalnym będziesz realizował/ realizowała wraz z trenerem plan treningowy dopasowany konkretnie pod twoje cele i możliwości. 

Trening Personalny Łódź Bałuty to 60 min dobrej zabawy i przede wszystkim wartościowej pracy. Gwarantuje Ci że po każdym odbytym treningu odczujesz wyrzut endorfin i wyjdziesz ode mnie z uśmiechem na ustach.

treningi personalny Łódź Bałuty
kettlebell Teofilów, trening Bałuty
zajęcia kettlebell łódź Bałuty

Jak wygląda pierwszy  trening personalny ? 

Zapraszam Cię na pierwszy trening personalny, który jest DARMOWY ! 

Na takim spotkaniu przeprowadzę z Tobą wywiad, na temat twojego zdrowia, diety, pracy, celu z jakim do mnie przychodzisz czy też codziennej aktywności. 


Następnie wykonam parę testów funkcjonalnych, aby sprawdzić twoje zakresy ruchu, wzorce ruchowe czy też dysfunkcje w aparacie ruchu. 

Kolejnym krokiem jest parę prostych testów siłowych, żebyśmy mogli zobaczyć z jakiego ,,miejsca” startujemy. 

Nie zabraknie również, paru minut na pierwszy treningowy wycisk :) 

Podsumowując nasze pierwsze spotkanie, ustalamy plan naszej dalszej współpracy. Oprócz celu, który chcesz ze mną osiągnąć ja dokładam swoją małą cegiełek w oparciu o wcześniej wykonane testy.

Dla kogo jest trening personalny ? 

Trening Personalny Łódź Bałuty jest dla każdego chcącego coś zmienić w swoim życiu. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla dzieci od najmłodszych lat (7-8 rok życia), osób dorosłych czy również seniorów. 

Pomagam wielu osobą, zmienić rekompozycję sylwetki, nabrać masy mięśniowej, zrzucić zbędę kilogramy ale nie tylko. Oprócz zmian wizualnych treningi programuje w taki sposób, aby każda osoba stawała się silniejsza, bardziej wydolna i wytrzymała co przekłada się w znaczącym stopniu na jakość życia. 

Zajmuje się również treningiem medycznym, gdzie pomagam ludziom wrócić do pełnej sprawności po różnych urazach m.in. kręgosłupa czy zerwanie więzadeł w kolanie i wielu innych.

Zalety treningu personalnego

Zalety treningu personalnego

Oprócz podstawowych zalet jakie niesie ze sobą trening z trenerem:

- nauka poprawnej techniki

- motywacja do pracy

- odpowiedni dobrany plan treningowy

- ćwiczenia z odpowiednią intensywnością 

- dobrze dobrane obciążenie i progresja 

Zawsze staram się odpowiadać na wszelkie pytanie podopiecznego, aby wyniósł z treningu nie tylko lepszą formę i samopoczucie ale również wiedzę.


Zapraszam do zapoznania sie z cennikiem 

Loading