Zajęcia Grupowe Kettlebell Łódź

Zajęcia grupowe Kettlebell Łódź są to treningi skierowane dla osób, chcących rozwijać się wszechstronnie. Głównym celem treningów jest to, aby każdy wychodził z nich uśmiechnięty, zdrowszy i silniejszy. 

zajęcia grupowe Kettlebells Łódź Bałuty
kettxebell Teofilów, trening grupowy Bałuty
zajęcia kettlebell łódź Bałuty

Jak wygląda trening w grupie ? 

Jak wyglada trening w grupie ? 
Zajęcia kettlebell zawsze zaczynają się od rozgrzewki (10-15 min). Polega ona na wstępnym przygotowaniem ciała do treningu. Wplatam w nią elementy strechingu dynamicznego, aby zwiekszyć zakresy ruchu. Następnie zajmujemy się aktywacją mięśni, które będą najbardziej eksploatowane w trakcie jednostki treningowej. Na końcu podnosimy temperaturę ciała oraz pobudzamy układ nerwowy, aby każdy przystąpił do treningu w pełnej gotowości. 

Póżniej przechodzimy do części głównej, gdzie pracujemy nad siłą, kondycja czy wytrzymałością. Głównym narzędziem jakiego używamy to odważniki kettlebell ale zajęcia urozmaicone są o elementy treningu funkcjonalnego. Uczestnicy wykorzystują masę własnego ciała, sztangi, boxy (drewniane skrzynie), drążki czy liny. 

Na treningach nie ma monotonii, każda jednostka treningowa różni się od poprzedniej. Niekiedy dane elementy mogą pojawiać się takie same. Jest to jednak uwarunkowane chęcią progresu w danym ćwiczeniu. 

Zajęcia mogę określić jako trening funkcjonalny (Full Body Workout). Polega to na trenowaniu całego ciała w ciągu danej jednostki treningowej. 

Kto może spróbować ?

Kto może spróbować ? Tak naprawdę każdy ! Mamy uczestników od 8 do 60 roku życia. Zajęcia są programowane w taki sposób aby każdy dał sobie na nich rade. Każde ćwiczenie możemy skalować w odpowiedni dla siebie sposób. 

Zalety zajęć grupowych

Ćwicząc w grupie łatwiej będzie Ci wycisnąć z siebie więcej, bo widząc, że inni dają radę, podświadomie będziesz chciał udowodnić, że też sprostasz wyzwaniu. Ponadto, znajdziesz się w otoczeniu osób, które mają podobny cel, a jeśli u nich zaobserwujesz efekty, zyskasz dowód na to, że wszystko jest do zrobienia. A dodatkowo zyskasz super znajomości na resztę życia. 

Ceny karnetów:

- wejście jednorazowe - 40 zł 
- 4 wejścia - 110 zł 
- 6 wejść - 140 zł 
- 8 wejść - 155 zł 
- 12 wejść - 185 zł 

fKażdy karnet jest ważny miesiąc od momentu zakupienia. 

Dodatkowe informacje znajdziesz również na blogu https://www.ponitkatrener.pl/blog/71/zajecia-grupowe

Loading