Studio Treningu Personalnego Łódź Bałuty 

Studio Treningu Personalnego Łódź Bałuty to moje najnowsze przedsięwzięcie. A dokładnie Studio Be Better ! Jest to nowe miejsce na mapie Łodzi przy ul. Zbąszyńskiej 3a ( biurowiec Artyk), stworzone przeze mnie z pasji do sportu i usprawniania ludzi. Otwierając swoje studio na Bałutach kierowałem się jakością. Chciałem aby miejsce to byłowyposażone najlepszym sprzętem i personalnym podejściem do każdego podopiecznego z osobna. 

 

Zalety treningu w studio 

Studio treningu personalnego jest to najlepsze rozwiązanie dla osoby chcącej nawiązać współprace z trenerem personalnym. Ma ono wiele zalet takich jak: 
- trening bez skrępowania, sam na sam z trenerem, bez tłumów dookoła 
- sprzęt jest czysty, zdezynfekowany, zadbany, niezniszczony 
- komfortowe warunki sanitarne 
- nikt nie przeszkadza wam w treningu 
- możesz dobrać odpowiadającą Ci muzykę do treningu

 

Powód otwarcia studia


Własne miejsce do pracy z podopiecznymi, było moim marzeniem od dawna. Kawałek przestrzeni, gdzie będę miał możliwość prowadzenia zajęć grupowych oraz treningów personalnych. Nie zastanawiałem się długo nad tym pomysłem, jak tylko nadarzyła się okazja i możliwość otwarcia takiego miejsca – Zrobiłem to ! I tak powstało Be Better Studio Treningu Personalnego. Teraz tylko i wyłącznie staram się, aby każdy wracał tu z uśmiechem na twarzy, stawał się lepszy, pracował nad swoimi słabościami i przekraczał bariery swojego ciała. 

 

Trening w Be Better 


Be Better jest dostosowane do wszelkiego rodzaju treningu. Pracuje z podopiecznymi z przeróżnymi celami m.in.: poprawa sylwetki, przygotowanie motoryczne, budowanie siły, wytrzymałości, naprawa po przebytym urazie, doskonalenie techniki dwuboju, trójboju czy treningu z odważnikami kulowymi (kettlebell). 

Dlatego jeśli poszukujesz miejsca odpowiedniego dla siebie, zapraszam do kontaktu, być może do jest własnie odpowiednia przestrzeńdla Ciebie.
 


 

 

Trening Personalny Łódź Teofilów
trener personalny Łódź Teofilów Bałuty
Studio Treningu Personalnego Łódź, Teofilów
Trening personalny łódź
Studio treningu personalnego Bałuty, trening funkcjonalny łódź 

 

Sprzęt treningowy: 

- odważniki kulowe (kettlebell)
- brama Crossfit
- kółka gimnastyczne 
- skrzynie (boxy) 
- sztangi ( różne rodzaje) 
- piłki lekarskie ( D-ball) 
- piłki do wall ball 
- paraletki 
- piłki szewckie
- platformy do przysiadów 
- gumy 
- sanki (sled) 
- poręcze do dipów 
- piłka bosu 
- kamizelka obciążeniowa  

 

Loading